Personel taşımacılığında firmaların büyük sıkıntısı zamandır. Firma çalışanları için zamanında ve konforlu bir şekilde transfer hizmetlerinin verilmesi ile rahat ve güvenli yolculuk etmesi sağlanır.

Rota Yönetimi

Özmengrup, tecrübeli ekibiyle her zaman hızlı, dakik ve sorumluluk sahibidir. Özmengrup, zamanınızın değerini iyi bilir; bu nedenle her gün binlerce kişiyi zamanında işine ve evine taşıyoruz. Türkiye’de trafiğin gün geçtikçe daha da yoğun hale gelmesine çözüm olarak alternatif güzergâh ve rota çalışmaları yapan Özmengrup, özellikle personelinizin trafikte daha az zaman geçirmesini sağlamayı hedeflemektedir.

Güvenlik Standartları

Özmengrup, tüm araç sürücülerinde en az 5 yıllık sürücü ve “psiko-teknik” belgesi olması şartını aramaktadır. Bu standardımızla siz değerli müşterilerimizin rahatlık ve güvenliği amaçlanmaktadır. Araçlarımızın periyodik bakımlarının düzenli olarak yetkili servislerine yaptırılması, taşıdığımız personelinize sorunsuz yolculuk sağlamaktadır. Özmengrup, filosundaki araçların tamamı kasko sigortalı olup, yolcularımızın tamamı her türlü kazaya karşı “Özel Koltuk Sigortası” ile sigortalanmaktadır.

Güçlü Filo

Özmengrup, farklı ihtiyaçlarınıza her zaman farklı çözümler sunabilecek güce sahiptir. Personel servisi ihtiyacınız için istediğiniz marka, model ve cinsteki aracı geniş araç filomuzda bulabilirsiniz. Özmengrup ailesi, üst yönetiminden servis yöneticilerine, teknik ekibinden şoför kadrosuna kadar, sizlerin işyerlerine huzur ve güvenle ulaşmanız için, gece gündüz çalışmaktadır. Bunun en büyük göstergesi, 24 saat boyunca yollarda görebileceğiniz araçlarımızdır.

"TAŞIDIĞIMIZ DEĞERİN FARKINDAYIZ"